PRZYKŁADOWE PROJEKTY NASZEGO AUTORSTWA

Jest to jedynie ułamek projektów naszego autorstwa, których grono stale się powiększa. Jeśli nie widzisz tu projektu, który odpowiada temu czego szukasz to zapraszamy do działu "Na zamówienie" - wykonamy dla Ciebie sprzęt, który idealnie odzwierciedli to czego szukasz!

STREET WORKOUT

Zajmujemy się produkcją zestawów Street Workout począwszy od koncepcji, wyceny aż po realizację.

Oferujemy produkcję zestawów do przydomowych ogrodów, osiedli, parków itp. Zestawy personalizujemy pod preferencje klienta - układ urządzeń, wymiary, materiały, kolor itp.
Każdy zestaw wykonujemy indywidualnie, zgodnie w wizją klienta i w stałym kontakcie z nim.

1 2 3 4

img0001.png

5 6 7 8


Mobile STREET WORKOUT

Zajmujemy się produkcją mobilnych zestawów do Street Workout począwszy od koncepcji, wyceny aż po realizację.

Sprzęt tej klasy nie wymaga mocowania na stałe z gruntem, a dzięki idealnie zaprojektowanej konstrukcji, rozłożonym ciężarem, obniżonym środkiem ciężkości i odpowiednio dobranym materiałem jest bardzo stabilny i pozwala na bezpieczne wykonywanie nawet najbardziej dynamicznych ćwiczeń.
Urządzenia tego typu świetnie nadają się do pokazów, zawodów, treningów dla grup i stowarzyszeń SW oraz dla osób w które nie mogą sobie pozwolić na zestaw ogrodowy mocowany w gruncie. Urządzenia serii Mobile SW nadają się do użytku zarówno "pod dachem" jak i na świeżym powietrzu.

1 2 3 4

Outdoor CROSSFIT

Tak! Jako jedyni zajmujemy się produkcją zestawów ogrodowych do CrossFIT począwszy od koncepcji, wyceny aż po realizację.

Jeśli szukasz sprzętu, który pozwoli Ci na trening CrossFIT w ogrodzie to trafiłeś idealnie. Zajmujemy się produkcją RIGów ogrodowych: zarówno prostych przydomowych jak i rozbudowanych BOXów zewnętrznych do CrossFIT. Wykonujemy zestawy zarówno wolnostojące jak i mocowane do ścian.

1 2
img0015.png img0013.png

RIGI CROSSFIT

W swojej ofercie posiadamy również RIGi/ bramy do CrossFIT.

Zajmujemy się wykonaniem zarówno prosty domowych RIGów/ bram CrossFitowych oraz rozbudowanych, wyposażonych w nasze autorskie rozwiązania, wielostanowiskowych RIGów do profesjonalnych BOXów. Wykonujemy zestawy zarówno wolnostojące jak i mocowane do ścian.

1 2
img0015.png img0013.png

Mobile CROSSFIT

RIGi zewnętrzne i wewnętrzne to nie wszystko! W swojej ofercie posiadamy również mobilne RIGi/ bramy do CrossFIT.

Zajmujemy się wykonaniem  zarówno prosty domowych mobilnych RIGów/ bram CrossFitowych oraz rozbudowanych, wyposażonych w nasze autorskie rozwiązania, wielostanowiskowych mobilnych RIGów do profesjonalnych BOXów - idealne do organizowania zawodów czy też pokazów!

1
img0015.png

Wszystkie Urządzenia z serii CrossFIT posiadają budowę modularną - możliwość rozbudowy i doposażania zestawu w dowolnym momencie, otwory w profilach wypalane laserem z ogromną dokładnością (ponad 200 odpowiednio rozmieszczonych otworów w każdym profilu) oraz numerację otworów! Dzięki specjalnie zaprojektowanym detalom, przemyślanej i opartej na wielu obliczeniach konstrukcji nasz sprzęt charakteryzuje się dużą stabilnością, ogromną funkcjonalnością i ogromną możliwością rozbudowy. 
Co więcej! Wykonujemy również RIGI która na co dzień mogą stać w BOXie jako stacjonarne urządzenia przymocowane do podłoża, a poźniej po odkręceniu od podłogi i przymocowaniu specjalnych podstaw służyć jako sprzęt mobilny do wszelkiego rodzaju eventów! 

Nie ma dla nas rzeczy nie do wykonania, stale poszerzamy swoje horyzonty i możliwości, by sprzęt opuszczający mury nasze firmy cieszył i dawał przyjemność z treningu przez długie lata.

Przy produkcji naszego sprzętu korzystamy z nowoczesnych technologi dzięki czemu sprzęt naszej produkcji jest bezpieczny i dopracowany pod każdym względem. 


Do każdego zamówienia wykonujemy wizualizacje 3D przed rozpoczęciem produkcji oraz dokładną wycenę!
Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem.