Jeśli szukasz czegoś nietypowego lub po prostu chciałbyś wersje zmodyfikowaną jakiegoś urządzenia to świetnie trafiłeś!


Nasza firma zajmuje się produkowanie sprzętów nieprefabrykowanych (na zamówienie) zgodnie ze specyfikacją klienta. Wykonujemy na zamówienie wszelkiego rodzaje urządzenia do treningu począwszy od domowych drążków do podciągania skończywszy na rozbudowanych zestawach do pokazów czy wyposażeń profesjonalnych siłowni. 

Zajmujemy się kompleksową usługą zleceń - począwszy od koncepcji, doborze materiałów, formy po wycenę, projekt i wykonanie.
Projektowany przez nas sprzęt jest wykonywany zgodnie z europejskimi normami i z wykorzystaniem najnowszych technologi - detale urządzeń wycinamy metodą laserową. 

Wszystkie nasze produkty przed lakierowaniem są sprawdzane pod względem funkcjonalności, a następnie malowane metodą proszkową - daje to gwarancje wysokiej jakości powłoki lakierniczej zapewniającej wysokie zabezpieczenia antykorozyjne oraz odporność na czynniki mechaniczne i atmosferyczne. 


 

W celu wyceny zestawu prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza w zakładce "Kontakt" lub bezpośrednio pod adresem: sklep@extremeworkout.pl

W mailu prosimy o podanie:
  - Imienia i nazwiska osoby zainteresowanej
  - nr telefonu
  - nazwy miejscowości ewentualnego dostarczenia sprzętu wraz z kodem pocztowym (potrzebne do wyceny dostawy oraz głębokości fundamentów - w przypadku zestawów ogrodowych)
  - przewidzianego budżetu na zakup urządzenia
  - szkic/ prosty schemat (przyspieszy nam prace i pomoże uniknąć nieporozumień - bez niego również damy radę)
  - opis zamawianego sprzętu


W opisie sprzętu należy ująć najważniejsze dla Państwa cechy jakie ma mieć zamawiane urządzenie - np. w   przypadku zestawu ogrodowego do SW: co ma zawierać, do czego ma być przeznaczony (trening domowy, profesjonalny trening dla stowarzyszenia SW itp.), jak duże miejsca można na niego przeznaczyć. Oferujemy również przygotowanie wyceny dla osób jedynie na podstawie przedziału cenowego i skrótowego opisu (zestaw ogrodowy do SW za kwotę X).

Nasi pracownicy służą swoją pomocą na każdym etapie projektowania i produkcji - pomożemy rozwiać wszelkie Państwa pytania i wątpliwości!
Do projektów wykonujemy wizualizację 3D oraz pełną dokumentację potrzebną do montażu sprzętu!
Na zapytania i wyceny odpowiadamy w ciągu 24h (w dni robocze) - w sezonie (od kwietnia do września) czas ten może się wydłużyć do 72h. 

Zapraszamy do kontaktu!

Przekazanie nam w mailu Twoich danych osobowych oznacza iż wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, celem odpowiadania na zapytania, przetwarzaniem zamówień i ich realizacji.
Dane zbierane są w celu odpowiadania na zapytania, zawarcia umowy oraz przetwarzania i realizacji zamówień.
Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbednę do założenia konta w sklepie extremeworkout.pl oraz złożenia i realizacji zamówień za jego pośrednictwem. Administratorem Twoich danych osobowych w serwisie extremeworkout.pl jest EXTREME WORKOUT Robert Rząd, ul. Wojska Polskiego 8, 23-300 Janów Lubelski, NIP: 8621622587, tel: 782 264 779, e-mail: sklep@extremeworkout.pl.
Masz również prawo dostępu do swoich danych, poprawiania ich, jak również  usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania - wszystko jest dostępne w zakładce "moje konto".
Odbiorcami Twoich danych osobowych są podmioty przetwarzającym je na nasze zlecenie w zakresie usług kurierskich, ksiegowości oraz hostingu.