Kilka słów o nas:

     Jesteśmy firmą z młodym zespołem, pełnym doświadczenia w tym co robi i zapału do działania. Sport to nasza pasja i tą pasję przekształciliśmy w
nasz zawód, naszym celem jest zmienić oblicze Street Workout, kalisteniki i kulturystyki przez dostarczanie sprzętu najwyższej klasy i jakości w przystępnych dla każdego cenach.

Dzięki doświadczeniu, umiejętnościom, nastawieniu na słuchanie klienta i dążeniu co nieustannego rozwoju gwarantujemy wieloletnie, bezproblemowe korzystanie z naszego sprzętu!
Wprowadzamy nowatorskie rozwiązania do procesu produkcyjnego i kontrolnego by zapewnić naszym Klientom maksimum zadowolenia i 100% bezpieczeństwa przy korzystaniu z naszego sprzętu do ćwiczeń i nie tylko.

     Pomysł na produkowania sprzętu treningowego narodził się w nas na początku 2014 roku i już wtedy zaczęły powstawać w naszych głowach pierwsze pomysły jak zrewolucjonizować rynek sprzętu do ćwiczeń. Dość mieliśmy "taniego" sprzętu (który w cale tani nie jest) niskiej jakości, który nie tylko szybko się psuje jak i również zagraża zdrowiu konsumentów!
Długo przygotowywaliśmy firmę do "startu" dopracowując każdy detal i tak na początku 2015 roku firma EXTREME WORKOUT wkroczyła na Polski rynek sprzętu treningowego.

Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek europejski "Drążek stacjonarny do podciągania" oraz zestawy ogrodowe do Street Workout! 

Ciągle rozwijamy swoje możliwości, wprowadzamy nowoczesne technologie do procesu produkcji np. technologie cięcia laserem przy wykonywaniu wszelkich detali. Dzięki temu nasz sprzęt z każdym dniem staje się coraz lepszy! Mamy bardzo duże doświadczenie w wykonywaniu urządzeń seryjnych jak również "na zamówienie".


Wykonywaliśmy m.in. sprzęt dla:

- CrossFIT Lublin - mobilny RIG do pokazów, który swoją premierę miał na targach Lublin 4Fit

- zestawy treningowe dla straży pożarnej

- zestawy ogrodowe dla wielu znanych artystów 

- sprzęt treningowy dla profesjonalnych siłowni

- zestawy ogrodowe dla osiedli mieszkaniowych Do początku 2017 zaufało nam ponad pół tysiąca zadowolonych klientów, zapraszamy do tego zacnego grona!

Wiemy że Państwa nie zawiedziemy!